SEZNAM  KANDIDATOV A-REPREZENTANCE za leto  2024/2025/2026

Z zaključkom 14.Svetovnega S.K.I.F. prvenstva na Madžarskem v mesecu avgustu 2023 se je zaključil projekt, ki nam je pokazal mnogo pozitivnih smernic za delo v prihodnje. Če želimo nadaljevati z uspešnimi rezultati – ne samo pri starejši selekciji, ki je večinoma nosilec mnogih medalj iz Evropskih in Svetovnih S.K.I.F prvenstvih, ampak tudi pri ostalih selekcijah, kateri dosegajo odlične rezultate na mnogih odprtih turnirjih v Italiji, Madžarski, Srbiji, Češki, moramo že sedaj razmišljati na 16. EP S.K.I.E.F.  leta 2025 – Kreta – Grčija in 15. SP S.K.I.F.  leta 2026 – Antalija- Turčija. Cilji na omenjenih dveh velikih prvenstvih je osvojitev medalje (ali več) pri ostalih starostnih selekcijah.
Pri uresničitvi ciljev bomo sodelovali na vseh mednarodnih turnirjih, na katere bomo uradno vabljeni: Italija, Avstrija, Madžarska, Srbija, Romunija,  Belgija….

Seznam S.K.I.F. reprezentance Slovenije je sestavljen iz A in B reprezentance ne glede na starostno skupino.

Kandidati A in B reprezentance so predlagani na osnovi aktivnosti, rezultatov in udeležbe katere zajema: nastopi na 15. EP S.K.I.E.F.  2022, 14. SP S.K.I.F.  2023, na S.K.I.F. mednarodnih turnirjih v Italiji, Avstriji, Češka, Srbija.. v letih  2022/2023; na Pokalnih turnirjih S.K.I.F. zveze Slovenije, Državnih prvenstvih S.K.I.F. zveze Slovenije, udeležba na pripravah ter na osebno željo da želi kandidat nastopati za reprezentanco S.K.I.F. zveze Slovenije.

A-REPREZENTANCA STAREJŠA SELEKCIJA – letnik 2006 in starejši  +16 let.
01. Lovrenc KOKALJ 03.08.1961 6. DAN-RENSHI ATOM – Domžale
02. Darjan ROŠKER 06.09.1964 7. DAN-RENSHI Cankova
03. Mladen VRTARIČ 23.02.1962 6. DAN Poljčane
04. Mateja BREZNIK 19.03.1977 5. DAN Š.D. – Ruše
05. Jelka ROŠKER-TRAJBAR 09.09.1965 4. DAN Cankova
06. Miroslav MARTINUZZI 07.02.1973 3. DAN Tromejnik – Kuzma
07. Blaž ROBIČ 03.05.1987 3. DAN Š.D. – Ruše
08. Clarissa Rošker 02.03.1999 2. DAN Š.D. – Ruše
09. Timotej KOLEŽNIK 24.12.1996 2. DAN (**akt) ŠKD Gortina – Muta
10. Emilija Malena MARTINUZZI 22.03.2005 1. DAN Tromejnik – Kuzma
11. Renej FUJS 30.06.2006 1. DAN Tromejnik – Kuzma
12. Lea RITUPER 01.08.2006 1. DAN Tromejnik – Kuzma
13. Lovro KALUDER 24.08.2007 1. KYU Atom – Domžale
14. Blaž DRAGAR 13.12.2007 1. KYU Atom – Domžale
15. Gal ČASAR 31.12.2008 1. KYU Tromejnik – Kuzma
16. Jakob ŠERNEK 06.04.2008 1.KYU Atom – Domžale
17. Gaja M.T. STRAUSS 09.10.2008 3. KYU Atom – Domžale
18. Laura HORVAT 09.01.2010 3. KYU Š.D. – Ruše
19. Liam LETIČ 19.07.2010 2. KYU Atom – Domžale
20. Tian GRAH 29.01.2010 3. KYU Tromejnik – Kuzma
21.  Eva GRAH 06.01.2011 3. KYU Tromejnik – Kuzma
22. Maksimiljan MARKOČ 14.01.2011 3. KYU Tromejnik – Kuzma
23. Leon T.T. STRAUSS 12.01.2012 3. KYU Atom – Domžale

 B-REPREZENTANCE MLAJŠA SELEKCIJA – in nižji KYU pasovi 
01. Branka STRAUSS 08.12.1978 3. KYU ATOM – Domžale
02. Nuša PEČOLER 11.09.2007 6. KYU ŠKD Gortina – Muta
03. Niko TOVILOVIĆ 15.12.2011 4. KYU Š.D. – Ruše
04. Rijan FUJS 17.08.2012 4. KYU Tromejnik – Kuzma
05. Maj ŠČANČAR 01.05.2012 5. KYU Tromejnik – Kuzma
06. Jan ŠČANČAR 01.05.2012 5. KYU Tromejnik – Kuzma
07. Dimitrij MILOSHEVSKI 28.03.2008 5. KYU ŠKD – Kanazawa Maribor
08. Teodora MILOSHEVSKA 13.01.2014 5. KYU ŠKD – Kanazawa Maribor
09. Zoja ROBIČ 21.10.2013 5. KYU Š.D. – Ruše
10. Maja FAŠNIK 30.04.2011 6. KYU Š.D. – Ruše
11. Tisa JUHART 21.01.2013 7. KYU Š.D. – Ruše
12. Sanja DOBAJ 14.06.2011 7. KYU Š.D. – Ruše
13. Benjamin FLISAR STANKOVIĆ 01.02.2013 6. KYU ATOM – Domžale
14. Tasja KRAJNC 16.09.2007 2. KYU ŠKD Gortina – Muta
15. Jan PALKO 18.12.2008 4. KYU ŠKD Gortina – Muta
16. Dorjan PETERKA 13.04.2015 6. KYU Tromejnik – Kuzma

1.Vsi kandidati na seznamu aktivno sodelujejo v projektu priprav in si s tem zagotovijo mesto v ožji reprezentanci za odhode na vsa planirana tekmovanja. Izjema so lahko samo nekateri starejši veterani/veteranke, kateri v projektu priprav aktivno sodelujejo po svojih zmožnosti – občasno ( odsotnost služba …) prisotni pa morajo biti v pomembnem delu…priprav reprezentance.

2.Seznam kandidatov A in B reprezentance se lahko dopolnjuje in spreminja glede na aktivnost kandidatov. Prav tako se bo seznam dopolnjeval na osnovi aktivnosti in utemeljenega pismenega predloga in prijave dodatnih (kandidatov) s strani glavnih inštruktorjev klubov članov zveze z utemeljenimi dokazi.

3. Strokovni svet bo na osnovi  realizacije projektov priprav in programov tekmovanj za 16. EP – SKIEF 2025  in
15. SP-SKIF 2026, bo imenoval ožjo reprezentanco za nastop na omenjenih prvenstvih.

S skupnim sodelovanjem na vseh področjih lahko dosežemo veliko ne samo na tekmovalnem področju, ampak tudi na ostalih področjih, kar smo dokazali in pokazali na zadnjem Svetovnem SKIF prvenstvu na Madžarskem 2023!

 »OSS«

Trener reprezentance SKIF zveze Slovenije: 
Sensei Darjan ROŠKER, 7.DAN-RENSHI

Predsednik strokovnega sveta SKIF zveze Slovenije:
Shihan Ivan ČERIČ, 8.DAN-HANSHI