Program tekmovanj za leto 2020

Program tekmovanj 2020 v Word datoteki.
Rezultate za leto 2019 najdete tukaj.

Program tekmovanj 2020 v Word datoteki.
Rezultate za leto 2019 najdete tukaj.

Februar

01.02.2020

S.K.I.F. mednarodni Pokal Shotokan Mantova 2020
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Italija

02.02.2020

13.S.K.I.F. mednarodni turnir za SUBARU pokal Mantova-Castel
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Italija

15.02.2020

43. Tradicionalni S.K.I.F. mednarodni turnir za pokal »Ruše 2020«
Tehnični izvajalec: S.K.I. Š.D. Ruše

Marec

07.03.2020

Kvalifikacije za DP st. in ml. selekcija kate in kumite
Tehnični izvajalec: ŠKD Gortina-Muta

15.03.2020

11.SPOMINSKI KARATE TURNIR NEŠAT RAMADANI BRČKO – BIH
Tehnični izvajalec: Klub borilnih športov Lokomotiva Brčko – BIH

21.03.2020

SE PRESTAVI – 28. FINALE  DP  za  st. in ml.selekcijo kate  in  kumite
Tehnični izvajalec: SKI Klub Š.D. Ruše

April

05.04.2020

ODPOVEDANO – Mednarodni karate turnir za Pokal SZTK 2020
Tehnični izvajalec: SZTK

12.04.2020

ODPOVEDANOS.K.I.F. mednarodni Cup Rusija Saint-Petersburg 2020
Tehnični izvajelc: S.K.I.F. Rusija

25.04.2020

ODPOVEDANOS.K.I.F. Kanazawa Cup Durban 2020  – Južna Afrika
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. JAR

Maj

16.05.2020

ODPOVEDANOS.K.I.F.  Cup Ukrajina 2020 – Kyjev
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Ukrajina

16. 05. 2020

ODPOVEDANO – 29. S.K.I.F. mednarodni KYU turnir – Strasswalchen
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Avstrija

17. 05. 2020

ODPOVEDANO – 8. S.K.I.F. turnir – memorial Shihan Kawasoe  Strasswalchen
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Avstrija

Junij

06.06.2020

SE PRESTAVI – Odprto Državno prvenstvo za osnovne in srednje šole
SKI klub Tromejnik-Kuzma

13.06.2020

ODPOVEDANO – S.K.I.F. Karate-do liga Slovenije (kate in kumite)
Tehnični izvajalec: ŠKD Gornji Petrovci

September

19.09.2020

5. SKIF – Memorial Cup Norio Kawasoe – 2020
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Madžarska

Oktober

03.10.2020

13. Mednarodni S.K.I.F. karate turnir  Čoka – 2020
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Srbija

10. 10. 2020

14. S.K.I.F. Mednarodni turnir Domžale 2020
Tehnični izvajalec: S.K.I. Atom Domžale

22.-24.10.2020

15. S.K.I.E.F. EP – HERTOGENBOSCH Nizozemska
Tehnični izvajalec: S.K.I.F. Nizozemska

November

07.11.2020

22. Memorial S.K.I.F. karate turnir »Jagodina 2020«
Tehnični izvajalec: SKIF Srbija

14.11.2020

D.P. Tehnične discipline Kumite, Yakosoku – kumite 2020
Tehnični izvajalec: ŠKD Kanazawa Maribor

21.11.2020

S.K.I.F. Mednarodni » KYU –  POKAL« SLOVENIJA 2020
Tehnični izvajalec: ŠKD Gortina – Muta

22.11.2020

Karate turnir za pokal » Pobednik Zrenjanin 2020«
Tehnični izvajalec: KK Zrenjanin – Srbija

December

06.12.2020

6. Pokal JKA – Slovenija 2020
Tehnični izvajalec: JKA zveza Slovenije

12.12.2020

28. S.K.I.F. Mednarodni turnir za pokal Tomejnik-Kuzma 2020
Tehnični izvajalec: SKI klub Tromejnik Kuzma

Program za leto 2020 se bo po potrebi prilagajal organizatorjem in programu mednarodnih tekmovanj v skladu s prioritetami vseh aktivnosti zveze.

Predsednica Tekmovalne komisije SKIF zveze Slovenije
Jelka Rošker Trajbar, 3.DAN