Reprezentanca

SEZNAM POTENCIALNIH  KANDIDATOV A-REPREZENTANCE 2018 in 2019

word dokument

V skladu s projekti, programi in kriteriji  ter glede na trenutno aktivnost in situacijo v S.K.I.F. zvezi Slovenije je sestavljen seznam potencialnih kandidatov A-reprezentance  za mednarodna tekmovanja v letih  2018 – 2019 in projekt priprav za  13. SP –  S.K.I.F.  2019 – Češka.    Seznam zajema starejšo  selekcijo: starejši mladinci/mladinke – člani/članice  (16 -34 let), veterani/veteranke (+ 35 let);    in mlajšo selekcijo: mladinci/mladinke (15-17 let), dečki/deklice (10-14 let).

A-REPREZENTANCA STAREJŠA SELEKCIJA – letnik 2003 in starejši  +16 let.

01.Lovrenc KOKALJ 6. DAN-RENSHI Atom-Domžale

02.Darjan ROŠKER 6. DAN-RENSHI Cankova

03. Mladen VRTARIČ  5. DAN Poljčane

04. Aleš KAVKLER 4. DAN Poljčane

05. Jelka ROŠKER-TRAJBAR  3. DAN Cankova

06. Mateja BREZNIK 4. DAN Š.D.-Ruše

07. Irina MLINARIČ 3. DAN Š.D.-Ruše

08.* Marko BUNDERLA  3. DAN  Tromejnik-Kuzma 

09.* Polonca HÜLL 3. DAN Tromejnik-Kuzma

10.* Petra MILIVOJEVIĆ 1. DAN Š.D.-Ruše

11. Blaž ROBIČ 1. DAN Š.D. Ruše

12. Sani HORVAT 1. DAN Tromejnik-Kuzma

13. Denis VOLMAJER 1. DAN ŠKD-Kanazawa Maribor

14. Stefan BABIĆ 1. DAN  ŠKD-Kanazawa Maribor

15. Clarissa ROŠKER  1. DAN  Tromejnik-Kuzma

16. Timotej KOLEŽNIK 1. DAN Tromejnik-Kuzma

17. Andrej NEŠKOSKI 1. DAN Atom-Domžale

18.* Timotej MRŠIČ 1. KYU * 1.DAN  Atom-Domžale

19. Karin PODBORŠEK  1. DAN Atom-Domžale

20. Eva RAUH 1. KYU* 1.DAN Š.D.-Ruše

21. Nastja POTOČNIK 25.07.2002 1. KYU  Gornji Petrovci

22. Maja SUKIČ 2. KYU Gornji Petrovci

23. Jernej GORNIK 1. KYU F.G. Ljubljana

24. Nino KNEŽEVIĆ  1. KYU  F.G. Ljubljana

25. Maša SUKIČ 2. KYU Gornji Petrovci

A-REPREZENTANCE MLAJŠA SELEKCIJA – letnik 2004 in mlajši

01. Đorđe PETROVIČ 3. KYU ŠKD-Kanazawa Maribor

02. Maja REŠL 3. KYU ŠKD-Kanazawa Maribor

03. Tanisa LOVENJAK 2.KYU Gornji Petrovci

04. Aljaž GORNIK 4.KYU Funacoshi Gichin-Ljubljana

05. Emilija Malena MARTINUZZI 1.DAN Tromejnik-Kuzma

06. Julija ERJAVEC 4.KYU ŠKD-Kanazawa Maribor

07. Leonard BERISHA 4.KYU ŠKD-Kanazawa Maribor

08. Rene FUJS 2.KYU Tromejnik-Kuzma

09. Vladimir JANUŠ  4.KYU Tromejnik-Kuzma

10. Naja SVETLIN 4.KYU Atom-Domžale

11. Aleksander RŽEN 4.KYU Atom-Domžale